Logic Land ПДВ - програма для ведення податкових накладних та реєстрів податкових накладних

Logic Land ПДВЗ початку 2012 року збільшується кількість організацій - платників ПДВ, це пов'язано з останніми змінами в податковому кодексі, які стосуються суб'єктів малого підприємництва, що перебувають на спрощеній системі оподаткування. Для них введена ставка єдиного податку: 3% від доходу для фізичних осіб за обсягом доходу до 3 млн. грн. за умови сплати ПДВ. У таких підприємців, звичайно, відсутнє складне програмне забезпечення для ведення бухгалтерського обліку в повному обсязі. Крім того, з 2011 року в Україні запущений механізм обов'язкової реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних (п.14.1.60. Податкового кодексу України). З 1 січня 2012 року обов'язковій реєстрації підлягають податкові накладні, виписані при здійсненні операцій із сумою ПДВ, більшою 10000 грн., і при здійсненні операцій з поставки підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податкової накладної (Податковий кодекс України зі змінами згідно із Законом України від 7 липня 2011 року N 3609-VI).

Таким чином, у фізичних осіб - підприємців і невеликих організацій виникає необхідність у простій і недорогий програмі, що дозволяє працювати з податковими накладними в повному обсязі відповідно до існуючого законодавства (наказ Міністерства фінансів України від 01.11.2011 № 1379, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 листопада 2011 р. За № 1333/20071).

ТОВ «Логік Ленд» пропонує програму Logic Land ПДВ для ведення податкових накладних та реєстрів податкових накладних, їх друку та експорту в форматі електронних документів, придатному для подачі до податкової адміністрації і для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних. Використовуючи електронний цифровий підпис можна подавати звітність без відвідування органів податкової служби.

  Програма дозволяє наступне:
 1. Вести довідник партнерів - організацій, з якими ведеться комерційна діяльність, пов'язана з отриманням від них і випискою їм податкових накладних. Це дозволяє автоматизувати заповнення реквізитів податкових накладних, пов'язаних з конкретним клієнтом.
 2. Вводити і корегувати вхідні та вихідні податкові накладні та розрахунки коригування податкових накладних. При цьому забезпечується автоматична нумерація вихідних податкових накладних та автоматичне присвоєння реєстраційних номерів вхідним податковим накладним.
 3. Друкувати податкові накладні та розрахунки коригувань на принтерах і виводити їх у формат XML для подальшої реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладній (п.201.10. Статті 201 Податкового кодексу України).
 4. Вести перелік реєстрів податкових накладних.
 5. Автоматично формувати реєстри вхідних і вихідних податкових накладних з податкових накладних.
  • Друкувати реєстри податкових накладних і виводити їх у три різних формати:
  • В Додаток 5 до податкової декларації з податку на додану вартість - розшифровка податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів для подачі до податкової адміністрації;
  • Формат XML для відправлення до податкової адміністрації.
  • Для подальшого завантаження в «Бест звіт»;

Для користування системою Logic Land ПДВ необхідно мати лише доступ до мережі інтернет та рекомендоване програмне забезпечення, яке є загальнодоступним та безкоштовним. Вартість використання системи значно нижча, ніж вартість послуг кваліфікованого програміста, який зможе підтримувати Вашу систему у відповідності із законодавством

Оновлення програмного забезпечення відбувається постійно. Таким чином, користувач отримує програму, що постійно покращується, і при цьому не має необхідності власноруч оновлювати систему.

Наша служба технічної підтримки, завдяки можливості паралельної роботи з користувачем, може надавати консультації на підставі тієї самої інформації, що бачить користувач, що значно скорочує час вирішення проблем, а також піднімає на вищий рівень якість вирішення проблем.

Вся інформація, яка зберігається в системі, дублюється в режимі реального часу. Крім того, кожну добу виконується резервне копіювання інформації на носії, що знаходяться в спеціалізованому центрі збереження даних, що дозволяє відновити інформацію користувача навіть після стихійного лиха.

  На відміну від інших програм, що дозволяють вводити податкові накладні та реєстри податкових накладних, (наприклад, програма OPZ - "Податкова звітність") дана програма має наступні переваги:
 1. Не треба окремо вводити реєстри податкових накладних, вони формуються автоматично з введених податкових накладних.
 2. Автоматично формується Додаток 5 - розшифровка податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів.
 3. При введенні податкової накладної не треба думати про наступний вільний номер податкової накладної, він формується автоматично. Те ж відноситься і до реєстраційного номеру отриманої накладної.
 4. Програма та база даних розташовані на нашому сервері, забезпечується автоматична зміна програми в разі зміни законодавства, без участі користувача. Проводиться щоденне автоматичне резервне копіювання, здійснюється антивірусний захист. Система дозволяє роботу будь-якої кількості зареєстрованих користувачів з комп'ютерів, що мають доступ в Інтернет. При цьому фіксується, хто і коли ввів або відкоригував податкову накладну.
 

 

Новини
Електронна звітність з допомогою ЕЦП у Кам'янці-Подільському
Акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК) Masterkey

Кам'янець-Подільський, 1 січня 2012 року - Компанія «Логік Ленд» уклала угоду про співпрацю з акредитованим центром сертифікації ключів (АЦСК) Masterkey щодо надання послуг оформлення електронного цифрового підпису (ЕЦП) для фізичних та юридичних осіб. Кожен бажаючий може оформити документи, необхідні для використання електронно-цифрового підпису, в офісі, який розташований за адресою м. Кам'янець-Подільський, вул. Уральська, буд. 8.

 

 


 
META-Ukraine