Комп’ютерне обслуговування організацій
 

Сучасний світ неможливо уявити без інформаційних технологій. Більш того, сьогодні у сфері бізнеса задіяна найбільша частина комп’ютерної техніки та інформаційних систем. Однак, будь-які комп’ютери вимагають обслуговування та всебічної технічної підтримки. І що складніше обладнання й технології використовуються, тим вищий професіоналізм вимагається від IT-спеціалістів.

Утримання свого повноцінного штату ІТ спеціалістів або навіть одного універсального "спеціаліста", який обслуговуватиме Ваші комп’ютери, комп’ютерну мережу й техніку, може виявитись для Вас або надто дорогим, або неадекватним якості їхньої роботи та джерелом Вашого постійного «головного болю», пов’язаного з їх наймом, заміною, недисциплінованістю, відпустками, навчанням та постійними збоями в мережі. У таких випадках, зазвичай, вигідніше повністю доручити офісну техніку спеціалізованій компанії, зосередившись на своєму профільному бізнесі.

Що отримає ваша компанія:

 • аудит інформаційної системи та ІТ-процесів;
 • гарантовану якість ІТ-служб/сервісів;
 • програми, які стабільно працюють і постійно справну комп’ютерну техніку;
 • оперативне усунення та запобігання технічним проблемам на вашій території або через віддалений доступ;
 • значне скорочення затрат на персонал та ІТ-інфраструктуру;
 • постійний контроль за станом інформаційних систем, рекомендації щодо підвищення продуктивності, стійкості та захисту.

Hаша компанія забезпечить Вам комплексне комп’ютерне обслуговування. Це означає, що Ви за зовсім невеликі гроші зможете найняти цілий IT відділ, який здатен просунути Вашу компанію на принципово інший рівень. Ми розуміємо цілі клієнта і не лише забезпечуємо якісну підтримку та індивідуальний підхід до обслуговування Вашої компанії, але й пропонуємо шляхи розвитку, які допоможуть Вашій компанії виконувати її місію.

Якість наших послуг ми можемо підтвердити багаторічним досвідом роботи, знаннями та рекомендаціями наших клієнтів.

Logic Land пропонує для забезпечення безперебійної роботи комп’ютерної техніки наступні послуги:

 1. Визначення оптимальної комплектності та доставка комп’ютерів на замовлення.

  Разом із замовником, відповідно до його потреб, визначається комплектація комп’ютерної техніки. Обираєтся варіант найоптимальніший, як за співвідношенням ціна – якість, так і з врахуванням перспектив модернізації та подальшого використання комп’ютерної техніки для нових завдань.

 2. Забезпечення гарантійного та післягарантійного обслуговування. Технічне обслуговування комп’ютерів.

  Протягом гарантійного терміну у випадку будь-якої несправності ми визначаємо причину несправності, забираємо несправний блок, забезпечуємо його ремонт чи заміну, встановлюємо відремонтований блок на робоче місце, разом із замовником переконуємось у роботі системи. На час ремонту можемо надати для забезпечення працездатності свої блоки. Протягом терміну гарантії всі транспортні й інші витрати здійснюються за наш рахунок. Після закінчення терміну гарантії ми продовжуємо здійснювати обслуговування комп’ютерної техніки одним з двох обраних замовником способів: або за разовими договорами, по мірі необхідності, або за постійними договорами. Удругому випадку, крім необхідного ремонту, ми щомісяця проводимо профілактичні роботи.

 3. Технічне обслуговування комп’ютерів.

  Для того, щоб комп’ютер працював без збоїв необхідно періодично проводити технічне обслуговування. До технічного обслуговування належать механічні операції очистки компонентів комп’ютера від бруду та пилу й операції, пов’язані з захистом операційної системи та періодичним очищенням від програм, які не використовуються, виправленні помилок у реєстрі, впорядкування інформації на жорстких дисках. Механічну очистку слід проводити для домашніх комп’ютерів не рідше двох разів на рік, для комп’ютерів, які вмкористовуються в офісі, не рідше чотирьох разів. Для цього комп’ютер розбирається і його компоненти продуваються стиснутим повітрям. За необхідності разом з повітрям використовується м’яка щіточка. При цьому оцінюється стан вентиляторів блоку живлення, процесора, відеокарти та системних вентиляторів. Якщо під час роботи вони видають сторонні звуки, то їх змінюють на нові. Деякі майстри намагаються відремонтувати вентилятори, для чого розбирають їх та додають масло у підшипник, але це допускається лише з підшипниками кочення, що зустрічаються останнім часом все рідше. Для підшипників ковзання такий ремонт малоефективний, оскільки за відсутності змащування чи погіршенні його фрикційних властивостей відбувається спрацювання пластикових поверхонь. Якщо такий підшипник заправити маслом, то вже через короткий час воно витече, і вентилятор знову доведеться ремонтувати. Тут буде доречно звернути увагу на той факт, що дев’яносто процентів несправностей компонентів комп’ютера викликані несправним функціонуванням пристроїв охолодження.

 4. Відновлення втраченої інформації з жорстких дисків та усунення збоїв.

  Крім разових робіт з відновлення інформації ми можемо взяти на себе додаткові обов’язки регулярно копіювати бази даних і відновлювати їх у випадку невиправних збоїв.

 5. Пошук та усунення вірусів.

  Крім разових робіт з пошуку та усунення вірусів, ми можемо встановити ліцензійний антивірусний захист і регулярно оновляти антивірусні бази, сформулювати заходи захисту від вірусів, провести інструктаж персоналу з питань безпеки дій в інтернеті та під час роботи з електронною поштою, навчити замовника користуватися антивірусними програмами.

 6. Ремонт і модернізація комп’ютерів.

  Ми можемо відремонтувати чи замінити будь-які несправні блоки: материнську плату, процесор, пам’ять, відео, звук, модем тощо. Разом із замовником визначаємо необхідність модернізації та обираємо найоптимальніший шлях її здійснення, враховуючи сучасні тенденції та технології. Після узгодження усіх деталей здійснюємо модернізацію комп’ютерної техніки, при цьому на модернізовані блоки надаємо гарантію.

 7. Супровід серверних систем, обслуговування операційних систем.

  Послуга включає в себе регулярну діагностику серверів, їх оптимізацію. Обслуговування операційоної системы (очистка) необхідне для прискорення завантаження комп’ютера, збереження його швидкості та виключення виникнення помилок і збоїв під час роботи. Дуже часто виникає ситуація, коли через певний час після купівлі нового комп’ютера чи переустановки операційоної системи комп’ютер починає довше завантажуватися, а програми працюють повільніше. Це викликане діяльністю користувача, який забуває деінсталювати програми, що не використовуються, які, до речі, займають певну частину ресурсів комп’ютера. Однак існують програми, які навіть при деінсталяції «забувають» видалити деякі файли, папки та ключі реєстру, створені ними. У цьому випадку необхідно з допомогою спеціальних утиліт видалити ці сліди, інакше результат видалення програми може бути нульовим, а «найзапущеніших» випадках матиме зворотній ефект. Впорядкування інформації на жорстких дисках, що називається дефрагментацією, допомагає прискорити зчитування файлів з жорсткого диска, яке безпосередньо впливає на швидкість і комфортність роботи з комп’ютером. Всі ці операції необхідно проводити залежно від інтенсивності роботи на комп’ютері з періодичністю від одного разу на місяць до одного разу на півроку.

 8. Проектування та монтаж локальних мереж (ЛОМ). Встановлення й налаштування обладнання та програмного забезпечення для локальних мереж.

  За наявності в організації двох і більше комп’ютерів виникає необхідність локальної мережі. Logic Land може запропонувати проектування та встановлення бездротової локальної мережі (якщо площа організації до 1000 кв.м і вона розташована на одному поверсі) або встановлення дротової локальної мережі для будь-якої кількості робочих місць і серверів. Створення локальної мережі включає в себе не тільки проектування ЛОМ, монтаж і налаштування локальної мережі. Ми здійснюємо також постачання обладнання для ЛОМ: серверів, робочих станцій, активного та комутаційного обладнання, а також системного програмного забезпечення, що дозволяє здійснити побудову ЛОМ і монтаж комп’ютерної мережі.

 9. Відновлення роботи локальної мережі.

  Після апаратних чи програмних збоїв інколи порушується робота локальної мережі. Ми виконуємо діагностику мережі, визначаємо причину несправності, усуваємо її та налагоджуємо роботу мережі. Навчаємо персонал замовника правильної роботи з локальною мережею.

 10. Адміністрування й абонентське обслуговування мережі.

  В межах адміністрування й абонентського обслуговування локальних мереж Logic Land здійснює IT-аудит мережі; розробляє рекомендації щодо оптимізації та модернізації локальних обчислювальних мереж; здійснює контроль за дотриманням заходів інформаційної безпеки; налаштовує активне і пасивне мережеве обладнання; організовує антивірусний захист; забезпечує технічне та профілактичне обслуговування мережевого комп’ютерного обладнання; веде паспорти персональних комп’ютерів; здійснює контроль за несанкціонованими змінами у конфігураціях персональних комп’ютерів; навчає користувачів; проводить необхідні консультації.

 11. Розподіл одного інтернет-каналу на всі комп’ютери в мережі.

  Спеціалісти Logic Land забезпечать доступ до інтернету для всіх комп’ютерів локальної мережі, за необхідності налаштують поштовий сервер для нормальної роботи всіх користувачів замовника з електронною поштою.

 12. Встановлення й обслуговування ліцензійних операційних систем, архіваторів та інших необхідних програм.

  На даний час загострилось питання про застосування програмного забезпечення, що вимагає ліцензування. Мова йде не тільки про значні санкції, які можуть виникнути при виявленні відповідними органами на комп’ютерах організації нелегального програмного забезпечення. Дуже важливо те, що ліцензійні програми не були змінені піратами, тому працюють стабільніше, в них не може бути ані вірусів, ані шкідливого коду. У ліцензійного програмного забезпечення є безкоштовна технічна і консультаційна підтримка від виробника і можливість постійно отримувати виправлення та оновлення програмного продукту, що покращують його захист і функціональність.

 13. Вироблення для конкретного замовника пропозицій зі встановлення програмного забезпечення, що не вимагає ліцензування.

  На даний час існують програми та операційні системи, для роботи яких не вимагається купівля ліцензій. Організація може значно скоротити затрати, встановлюючи в себе саме це програмне забезпечення. Ми допоможемо його вибрати та встановимо на комп’ютерах закамовника. В подальшому ми оновлюємо версії цього програмного забезпечення, навчаємо користувачів замовника роботи з ним.

 14. Заправка і заміна картриджів для струменевих, лазерних принтерів і ксероксів.
 

 

Новини
Сайт Кам'янець-Подільської філії ВАТ "Хмельницькгаз"
Створено та запущено в експлуатацію сайт Кам'янець-Подільської філії ВАТ "Хмельницькгаз".  Ви маєте змогу ознайомитись з інформацією про ВАТ "Хмельницькгаз", тарифами, взнати стан ваших розрахунків з підприємством (Розділ "Взаєморозрахунки").
яндекс
 

 


 
META-Ukraine